top of page

REGISTRACE & PLATBA

Vážení hosté, rádi bychom vás informovali, že při rezervaci vašeho pobytu je nutné před příjezdem uhradit turistickou daň. Turistická daň činí 5,4 EUR na osobu a den a platí pro každou osobu starší 15 let.

dopravni_znacka-TAX.png

ZAPLAŤTE TURISTICKOU DAŇ 3 DNY PŘED VAŠÍM PŘÍJEZDEM

On-Line Registrace

Prosíme, abyste vyplnili Pre Check-In registrační formulář. Je povinností každého hosta zaregistrovat své osobní údaje pro účely placení turistické daně.

Platba turistické daně & další poplatky

Před vaším příjezdem vás žádáme, abyste uhradili turistickou daň. Turistická daň činí 5,4 € na osobu a den a je povinná pro každou osobu starší 15 let

Jako součást našich zákonem stanovených povinností máme povinnost zaznamenávat Vaše osobní údaje pro účely výběru turistické daně. Tato daň je vyžadována zákonem a je na nás, jako majitelích ubytovacího zařízení, aby jsme ji vybrali a uhradili. Podle platných právních předpisů je umožněno shromažďovat tyto potřebné informace bez potřeby zvláštního souhlasu od našich hostů. Registrační formulář, kterým tyto údaje získáváme, je spravován a zpracováván společností Feratel Media Technologies AG. Další informace naleznete na webových stránkách: www.feratel.at, www.feratel.com.

bottom of page