VIDEO PRŮVODCE

Samsung TV - Antena

Pro sledování televize si můžete vybrat buď programy ze satelitu, družice Astra 23,5°E a nebo místní kabelovou televizi. Video návod ukazuje jak na TV přepínáte antény pro příjem z místní kabelové televize a satelitního příjmu.

STREEMING & APPLE TV

Apple TV

Apartmán je vybaven Apple TV pro potřeby streemování videa či hudby. Na Apple TV si můžeš pouštět filmy koupené majitelem bytu. Jsou zde k dispozici aplikace jako je Netflix, Amazon Prime Video, MUBI, YouTobe nebo iTunes. V případě, že máte vlastní Apple ID, není nic snažšího, než se připojit a sledovat vámi zakoupené filmy.

Google Chromecast

TV je vybavena Google Chromecast 2 pro potřeby streamování videa či hudby z vašeho chytrého telefonu. Díky tomuto zařízení tak můžete začít na televizní obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.

POSLECH HUDBY

IMG_0462.JPG

PIONEER XC-HM86D

Výkonný mikrosystém kompaktních rozměrů s Bluetooth a Wi-Fi připojením; výstupní výkon 2x 65 W, umožňuje přehrávat hudbu z přenosných zařízení Apple iPhone, iPad a iPod, pomocí Google Cast, Spotify a také internetová rádia, CD médií a USB zařízení; DAB/DAB+, FM/AM tuner s RDS, dálkové ovládání.

TuneIN Radio

TuneIN vám přináší poslech internetových rádií a hudby z celého světa. Je na vás zda-li budete poslouchat místní rádio, hudbu, sportovní utkání či podcasty. Poslouchejte zvuk, který máte rádi. 

tunein.png

Deezer

Deezer je on-line streamovací službou, která nabízí neomezený poslech hudby ze sbírky 56 milionů skladeb a přes 30 000 radiových stanic. Stačí najít vaši oblíbenou skladbu či využít interního seznamu skladeb. 

SPOTIFY-PNG.png
deezer-png-open-1000.png

REGULACE TOPENÍ

DOMAT CONTROL SYSTEM

V obývacím pokoji a v ložnici je centrální vytápění. Teplotu si můžete nastavit v každém pokoji jinou a to jednoduše pomocí regulátoru a nastavení požadované teploty. Regulátor aktivuje topné hlavice, které se otevřou či zavřou do 5 minut dle nastavené teploty a teploty v místnosti.